Lielā izstāžu zāle

Iespaidīgā telpa ar augstiem griestiem un jumta logiem ir piemērota lieliem un vidējiem pasākumiem. Pieejama nomai laikā starp izstādēm.

Mazā izstāžu zāle

Mazo izstāžu zāli dēvējam arī par "mākslas kapelu". Gaiša telpa, kurā gaisma mijiedarbojas ar mākslu. Telpa ar ēkai raskturīgajiem plašajiem logiem piemērota vidēji lieliem pasākumiem. Pieejama nomai laikā starp izstādēm.

Kafejnīca un veikals

Funkcionāla telpa pirmajā stāvā ar kafejnīcu un grāmatu veikalu – vieta, kur rīkot darba tikšanās, iedzert kafiju pēc izstādes apmeklējuma vai iegādāties mākslas grāmatas. Telpā ir izstādīti darbi no Zuzānu kolekcijas. Pirmā stāva apmeklējums ir bez ieejas biļetes.

Viesistaba

Moderni iekārtota pasākumu telpa, kurā ietilpst līdz 100 personām, ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Savienota ar Zuzeum veikalu un kafejnīcu. Piemērota konferencēm, prezentācijām, koncertiem.

Siltumnīca un skulptūru dārzs

Eksperimentāla ārtelpa ar skulptūrām no Zuzānu kolekcijas, kuru var viegli pielāgot jūsu izvēlētajam notikumam.

Zuzeum The Ear

Radoši veidotā telpa ar mākslas darbiem no Zuzānu kolekcijas ir savienota ar jumta terasi. Zuzeum The Ear var pārveidot par kinozāli, kurā ietilpst līdz 50 personām.

Jumta terase

Zuzeum vasaras terase uz jumta piedāvā nepārspējamu pieredzi – baudiet atspirdzinošus dzērienus pēc garas dienas, īpašu svētku atmosfēru ar skatu uz Rīgas industriālo burzmu vai laisku atpūtu draugu lokā.

Privāti pasākumi un telpu īre

Mākslas centrs Zuzeum piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi viesiem, kuri vēlas rīkot īpašus pasākumus pasaules līmeņa kultūras iestādē. Vai tas ir korporatīvs pasākums, kāzu svinības, dzimšanas diena vai jebkurš cits nozīmīgs notikums, Zuzeum nodrošina mūsdienīgas telpas, izcilu apkalpošanu un māksliniecisku vidi, radot patiesi neaizmirstamu svētku atmosfēru.

Papildu informācija un rezervācijas