Aicinām uz muzikāli saviesīgajām sestdienām Zuzeum jumta terasē!

💿 Nākamā tikšanās VASAREUM – 29. jūlijā

Vasaras un dzīves svinības Zuzeum Terasē (vai Viesistabā sliktu laikapstākļu gadījumā). Pēcpusdienas daļā no plkst. 15.00 klausīsimies vinila plates ar Rīgas interesantākajiem kolekcionāriem. Vakarā daļā no plkst. 20.00 – dejas līdz pusnaktij.

🌞 15.00 – 19.00

💿 Pēcpusdienā vinilu spēlēs Guretsky un Sandjay

Guretsky jau labu laiku darbojas Latvijas mūzikas ainā un ir spēlējis setus vairākās Rīgas naktsdzīves lokācijās. Guretsky patīk iedziļināties elektroniskās mūzikas pasaulē, tādēļ viņš ir zināms ar lielisku mūzikas kolekciju un nedzirētiem mūzikas gabaliem. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi spēlējot vinila plates, Guretsky lieliski apvieno jaunas un senas skaņas, parādot mūzikas neierastās puses. Viņš ir arī aktīvs eletroniskās mūzikas kolektīvā “Platz für Tanz” ar kuru uzstājies vairākās norises vietās Rīgā — “Diagonāle”, “One One” un “Fukušima”, kā arī piedalījās “Shine Fest” Liepājas pludmalē.

Sandjay ir DJ un vinila entuziasts no Rīgas. Mūzikas ierakstu meklējumus viņš uzsāka 2017. gadā un kopš tā laika viņš ir atlasījis ievērojamu krājumu eletroniskās mūzikas, sākot no vairāk pazīstamā 4/4 house, acid, elektro līdz pat noskaņu mūzikas no dažādām ērām. Sandjay vienmēr ir laikmetīgas skaņas meklējumos.

VASAREUM pēcpusdienas apmeklētājiem pieejamas bez maksas un bez vecuma ierobežojuma.

🌙 20.00 – 00.00

💿 Vakara daļā gatavojamies dejām ar Hele

Hele ir starpdisciplināra māksliniece, kura ikdienā darbojas vizuālajā un skaņas mākslas pasaulē. Jau vairākus gadus Hele ir aizrautīga vinila plašu mīle, kolekcionāre un spēlētāja. Viņas deju mūzikas vinila seti, atskaņojot dažādu veidu house, breaks, elektro žanru mūziku, ieved klausītājus saulainā ielejā, kurā mīt gan nostaļģiskas melodijas, gan enerģiski un priecīgi ritmi, kas liek kājām kustēties un sejās uzplaukt smaidam. Pēdējos gados Hele ir spēlējusi deju vinila setus dažādos pasākumos Igaunijā un Latvijā, īpašu piepildījumu gūstot, daloties ar mūziku un noskaņu zem klajām debesīm, saulainos vasaras vakaros.

Vakara sadaļai nepieciešams iegādāties biļeti iepriekšpārdošanā, ieeja no 18 gadu vecuma. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas zuzeum.com ierobežotā skaitā – 7 EUR, biļetes pasākuma dienā pie ieejas – 10 EUR. Ieejas biļetē iekļauts welcome drink.

Atskats 1. jūlija VASAREUM:

Pasākuma plakātā izmantots attēls no Andra Grīnberga performances “White is White (Bēniņi un Baloži)”, 1991. gads, Zuzānu Kolekcija. 

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.