🧘🏻‍♀️🧘🏻 Aicinām iesākt dienu ar jogu, elpu un pilsētu rīta gaismā uz Zuzeum jumta terases ik ceturtdienas rītu, plkst. 9.00, kopā ar Urban Yoga skolotāju Līvu Veinbergu!

Tuvākās nodarbības:
🧘🏻  Ceturtdiena, 10. augustā, plkst. 9.00
🧘🏻  Ceturtdiena, 17. augustā, plkst. 9.00
🧘🏻  ATCELTS! Ceturtdiena, 24. augustā, plkst. 9.00
🧘🏻  Ceturtdiena, 31. augustā, plkst. 9.00

Šīs īpašās rīta nodarbības sāksim ar elpošanas praksēm – pranayamu, jo tieši rīts ir vislabākais laiks apzinātai elpošanai. Pēc tam turpināsim ar nesteidzīgi plūstošu jogas sesiju, lai pamodinātu ķermeni un prātu. Rīta nodarbībās apvienots labākais no vinyasa flowFluidUS un yin (iņ) jogas, ļaujot ķermenim kļūt spēcīgam un lokanam un dodot mums iespēju ieklausīties savās sajūtās, kā arī vērot to, kā ar elpas palīdzību ķemenis jogas asanās (pozās) sajūt mieru un dziļākas vibrācijas. Pievērsīsim uzmanību sev, savām sajūtām un elpas plūsmai asanu praksē, ļaujot sev būt šeit un tagad un piedzīvot iekšēju mieru ar katru ieelpu un izelpu. Nodarbība noslēgsies ar meditācijas praksi un relaksāciju, kas dos ķermenim mirkli atjaunoties un uzlādēties ar jaunu enerģiju visai dienai.


Nodarbība piemērota ikvienam jogot gribētajam – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogiem. Jogas nodarbības sākums 9.00, ilgums – 75 min.

Uz jogas nodarbībām aicinām ierasties komfortablā apģērbā. Jogas paklājiņus un vilnas pledus nodrošina Zuzeum. Vienas nodarbības cena – EUR 15. Biļetes jāiegādājas tiešaistē zuzeum.com.

Sliktu laika apstākļu gadījumā jogas nodarbības tiek pārceltas uz iekštelpām.

Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas.