📅 14. un 15. jūnijā
Zuzeum: Būvlaukumā


Ceptuve “ČAU” sadarbībā ar vīna bāru “Vieta” un kokteiļu meistaru Juri Ķēniņu izziņo jaunu pop-up stila vakariņu projektu, kurš apvienos sezonālo garšu baudīšanu dažādās nestandarta vietās Rīgā zem klajas debess, īpaši atlasītus naturālos vīnus no Eiropas un pasaules līmeņa kokteiļus no Latvijā audzētām izejvielām.

Pirmais vakariņu sērijas notikums – 14. un 15. jūnijā plkst. 20.00 Mākslas centra Zuzeum iekšpagalmā jeb Zuzeum : Būvlaukumā.

Īpašo gaisotni un kopīgo vakariņu galdu radīs Zuzeum komanda, savukārt par vietējiem un sezonālajiem ēdieniem vairākās kārtās abos vakaros rūpēsies “ČAU” komanda, kura uz vasaru ir slēgusi savas ceptuves durvis, lai piedalītos dažādos pasākumos ar “food truck”. Tāpat vakariņās būs sastopama “Čaika”, “Putnkope”, “Džemma Skulme” un citi Zuzānu kolekcijas mākslas pārstāvji, kas ar savu klātbūtni bagātinās vakariņu pieredzi.

🍷 14. jūnijā degustēsim naturālo vīnu tēmā ieturētus, retus “skaistuļus”, kas būs pieskaņoti gastronomisko garšu karuselim. Šajā vakarā ar “ČAU” pavāriem sadarbosies ceļojošais vīna bārs “Vieta”, kas trīsreiz apbalvots par labāko vīna karti Baltijā. ”Vieta” ar savu portfolio pārstāv vērtības, kas harmonizē arī ar bāra kolektīvu – ilgtspējība, azartisks dzīvesprieks un eksplozīva enerģija.

🍸 Savukārt 15. jūnija vakariņas tiks pasniegtas kopā ar pieciem pasaules līmeņa orģinālkokteiļiem – tie speciāli izstrādāti šim projektam, izmantojot tikai Latvijā audzētas un radītas izejvielas. Par šo vakara daļu parūpēsies Juris Ķēniņš, kurš ir profesionālis ar vairāk kā 15 gadu pieredzi nozarē. Ķēniņš ir strādājis “Left Door Bar” Rīgā, kā arī leģendāro “American Bar Savoy’’ bāru Londonā, kas 2017. un 2018. gadā tika atzīts par labāko kokteiļbāru pasaulē.

Ja Tevi nebaida jaunais un esi izslāpis pēc vēlmes piedzīvot nebijušas vakariņas tepat Rīgā, tad esi laipni aicināts izbaudīt to, ko šajā projektā iesaistītie sauc par “viesmīlības huligānismu”. Tiekamies! 🤍

📌 Pieteikšanās:

Pieteikties vakariņām var, rakstot uz info@cauriga.lv. Vakariņu sākums abos datumos – plkst. 20.00. Vietu skaits ir ierobežots. Cena vienam vakaram, vienai personai par vakariņām ar pieskaņotiem dzērieniem – 100 EUR. Piesakoties lūgums norādīt iespējamās alerģijas vai jebkādas citas piezīmes.