Jūsu pasākums Zuzeum telpās

Vēsturiskais fabrikas komplekss uzbūvēts 1910. gadā pēc vācbaltu arhitekta un inženiera Edmunda fon Trompovska projekta. Rekonstruētā ēka izkārtota trīs līmeņos 3000 m² platībā un primāri paredzēta Zuzeum izstādēm un publiskajām programmām.

Image
Image
Image
Image

Lielā izstāžu zāle

Iespaidīgā telpa ar augstiem griestiem un jumta logiem ir piemērota lieliem un vidējiem pasākumiem.

Image
Image
Image

Mazā izstāžu zāle

Mazo izstāžu zāli dēvējam arī par "mākslas kapelu". Gaiša telpa, kurā gaisma mijiedarbojas ar mākslu. Telpa ar ēkai raskturīgajiem plašajiem logiem piemērota vidēji lieliem pasākumiem.

Image
Image
Image
Image

Veikals un kafejnīca

Mūsdienīgajai telpai ir industriāla vēsture; tā veidota, iedvesmojoties no mākslinieku darbnīcas, ko akcentē izstādītie Zuzānu kolekcijas mākslas darbi. Telpas centrā atrodas bārs ar variējamu sēdvietu izkārtojumu, tā savienota ar lielo izstāžu zāli un darbnīcu.

Image
Image
Image
Image
Image

Viesistaba

Moderni iekārtota pasākumu telpa, kurā ietilpst līdz 100 personām, ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Savienota ar Zuzeum veikalu un kafejnīcu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Siltumnīca un skulptūru dārzs

Eksperimentālā ārtelpa ar skulptūrām no Zuzānu kolekcijas var viegli transformēties jūsu izvēlētā notikumā.

Image
Image
Image

Zuzeum : Būvlaukums

Kluss iekšpagalms pilsētas centrā, kurā sajust urbānā dārza burvību. Piemērots lielākiem āra pasākumiem, kino vakariem, koncertiem.

Image
Image

Zuzeum
The Ear

Radoši veidotā telpa ar mākslas darbiem no Zuzānu kolekcijas ir savienota ar jumta terasi. Zuzeum The Ear var pārveidot par kinozāli, kurā ietilpst līdz 50 personām.

Image
Image
Image
Image
Image

Jumta terase

Zaļa un mierpilna oāze Rīgas centrā, kur sagaidīt saulrietu. Plašā terase savienota ar Zuzeum The Ear — moderni iekārtotu telpu, ko papildina mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas.

Sazinieties ar mums!

ZXZlbnRzQHp1emV1bS5jb20=
vai +371 28385748
Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk