27.04.2023.

Zuzeum x Riga Last Thursdays

Zuzeum x Riga Last Thursdays

📆 Ceturtdien, 27. aprīlī
plkst. 18.00 – 20.00

Ceturtdien, 28. aprīlī, apmeklētāji aicināti uz mākslas centru Zuzeum, kur galeriju vakara Riga Last Thursdays programmā ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt Jāņa Avotiņa POP–UP izstādi “Bez nosaukuma” kā arī doties bezmaksas tūres ikdienā apmeklētājiem slēgtajās Zuzeum Studio telpās. 

Jāņa Avotiņa POP–UP izstāde “Bez nosaukuma” būs apskatāma Zuzeum skulptūru dārza oranžajā Siltumnīcā līdz mākslas centra darba laika beigām, plkst. 20.00. Vairāk par izstādi te.

Plkst. 18.30 un 19.30 norisināsies bezmaksas ekskursijas latviešu valodā Zuzeum Studio biroja telpās un Mākslinieku rezidencē. Šīs telpas kalpo arī kā galerija, kurā tiek eksponēti darbi no Zuzānu kolekcijas, tostarp jaunieguvumi.

Ieejas maksa izstādē “Porcelāna dzīres – ielūdz Kuzņecovi” – 10 EUR; senioroiem un studentiem 5 EUR. Ekskursija un Jāņa Avotiņa POP–UP izstādes apmeklējums – bez maksas.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

  

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk