16.03. – 22.11.2021.

Zuzeum Art Preview. Izstāde – mākslas restorāns

Pandēmijas ierobežojumu laikā, kad slēgti muzeji un galerijas, mākslas centrs Zuzeum ēdienu piegādes lietotnē Wolt atvēris īpašu “restorānu” – izstādi Zuzeum Art Preview. 

Mākslas institūcijām tāpat kā māksliniekiem ir jābūt inovatoriem, nevis pasīviem vērotājiem. “Šobrīd mēs visi meklējam cerību. Lai tā ir mākslas ekspozīcija negaidītā, bet intuitīvi īstajā vietā!” projektu raksturo Agnese Kleina, Zuzeum direktore. 

Wolt lietotāji Zuzeum “restorānā” var aplūkot mākslu, atlasīt sev tīkamākos darbus un kopā ar biļeti pievienot tos pasūtījumam. Ar iegādāto biļeti varēs apmeklēt Zuzeum izstādi jebkurā laikā pēc ierobežojumu atcelšanas līdz 2021. gada beigām. Pēc pasūtījuma veikšanas biļeti līdz pircēja norādītajai adresei piegādās kurjers. Mākslas darbu ēdienkarte – Zuzānu kolekcijas mākslas izstāde – lietotnē būs mainīga.

Darbus no Zuzānu kolekcijas pirmajai Wolt izstādei atlasīja Zuzeum izstāžu vadītāja Ieva Zībārte: “Mēs redzam, ka muzeji pēc gada dīkstāves ir izsmēluši savu digitālo ideju lauku un nofilmēta ekskursija izstādē nav tas, kas interesē cilvēkus. Māksla ir daudzdimensionāla pieredze. Ja agrāk tā, izejot no muzeju telpām, ielauzās pilsētvidē, tad tagad mēs esam pārcēlušies uz digitālajām pilsētām, kurās nav ne fizisko, ne citu robežu. Kolekcijām un muzejiem ir jābūt tur, kur pulcējas cilvēki.”

Projekta radošo ideju izstrādāja Little Good Agency Rīgā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk