11.12.2022.

Ziemassvētku skaņu darbnīca bērniem un jauniešiem

Ziemassvētku skaņu darbnīca bērniem un jauniešiem ar Agnesi Rakovsku un “Zvaigznāju”

11. decembrī mākslas centra Zuzeum nodarbībās viesosies mūziķe Agnese Rakovska ar projektu “Zvaigznājs”. Bērniem un jauniešiem būs iespēja atklāt savus talantus radošajā platformā Zuzeum viesistabā, piedalīties dziesmu rakstīšanā, izmēģināt dažādus instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā. Darbnīca ir daļa no Zuzeum Ziemassvētku sagaidīšanas notikumu programmas.

Agneses Rakovskas darbnīcā dalībnieki piedzīvos mākslas interpretāciju mūzikā. Katrs radošās meistarklases dalībnieks izvēlēsies savu mīļāko mākslas darbu Zuzeum pirmā stāva ekspozīcijā, kuru kopā ar mentoriem pārvērtīs dziesmas tekstā. Notikums piedāvās ne tikai mākslas pasaules iepazīšanu, bet arī iedziļināšanos mūzikas pasaulē. Rezultātā teksts tiks iedziedāts un ierakstīts kā oriģināla kompozīcija.

Projekta “Zvaigznājs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav specifiskas izglītības, un dotu iespēju attīstīt savu radošo pusi.

Darbnīca notiks trīs grupās:

・plkst. 12.00

・plkst. 14.00

・plkst. 16.00

Valoda: latviešu, angļu, ukraiņu, krievu

Ieteicamais vecums: 5+

Biļetes cena: 18 EUR, biļeti var iegādāties zuzeum.com 

Bērniem no 2 līdz 5 gadu vecumam: 50% atlaide

Bērniem no 0 līdz 2 gadu vecumam ieeja bez maksas.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk