27.11. – 14.12.2021.

Ziemas joga Zuzeum

No 27. novembra aicinām uz jogas stundām un jaunu ekspozīciju Zuzeum mazajā zālē, kas apmeklētājus aizvedīs ceļojumā uz Romu un pastaigā pa zudušām, esošām un iedomātām ēkām un interjeriem. Jogas praksi vadīs studijas “Urban Yoga” skolotāji un tā ir piemērota visiem sagatavotības līmeņiem.

Zuzeum izstāžu vadītāja Ieva Zībārte jogas stundu ziemas sezonas scenogrāfijai izraudzījusies darbus no Zuzānu kolekcijas par arhitektūras un interjera tēmu: “Arhitektūras vēsturē mākslinieku dokumentētās ēkas, interjeri un priekšmetu pasaule ir nozīmīgs informācijas avots. Pētot kolekciju, pamanīju, ka arī mūsdienu mākslinieki šai tēmai ar interesi nododas. Viņi glezno kafejnīcas, savas vasarnīcas, padomju laika blokmājas, sienu rakstus un faktūras, interjerus, durvis, krēslus, urbānas un industriālas ainavas.” 

Kolekcijas izlasē apskatāmi Ausmas Šmites, Miervalža Poļa, Daces Lielās, Ievas Iltneres, Kristapa Ģelža, Sigitas Daugules, Flēras Bīrmanes un Jāņa Avotiņa darbi, kuros redzamas ēkas, to fragmenti un interjeri, kas tapuši laikā no 1990. gada līdz mūsdienām.

Uz jogas nodarbībām aicinām ierasties siltā un komfortablā apģērbā, noderēs arī siltas zeķes un džemperis. Jogas paklājiņus un vilnas pledus nodrošina Zuzeum.

Ieeja tikai ar kovidsertifikātu un identifikācijas dokumentu. Vienas nodarbības cena EUR 12 (izņemot pasākumu 19. decembrī, kura cena ir 27 EUR). Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com.

 

Jogas un meditācijas nodarbību datumi:

Sestdien, 27. novembrī plkst. 10.30 flow joga ar Kristīni Gailīti

Otrdien, 30. novembrī plkst. 19.00 yin yoga & meditation ar Kristīni Gailīti

Sestdien, 4. decembrī plkst. 10.30 flow joga ar Līvu Veinbergu

Otrdien, 7. decembrī plkst. 19.00 flow joga ar Kristīni Gailīti

Sestdien, 11. decembrī plkst. 10.30 ar Līvu Veinbergu

Otrdien, 14. decembrī plkst. 19.00

Svētdien, 19. decembrī plkst. 9.00 – 13.00 ziemas saulgriežu svinēšana ar “108 Saules Sveicieniem”.

Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com.

Yin (Iņ) joga – lēna, meditatīva un dziļi iestiepjoša joga, kurā asanas pārsvarā tiek izpildītas uz zemes (paklājiņa), noturot katru pozu 2-4 minūtes, tādējādi iedarbojoties uz ķermeņa enerģētisko sistēmu un fasciju audiem (saistaudiem). Šī jogas prakse palīdz atrast līdzsvaru steidzīgajā ikdienas dzīvē, nomierina gan prātu, gan ķermeni, piedāvājot iespēju meditācijai, kā arī fiziskā ķermeņa relaksācijai.

Flow joga – plūstoši maiga jogas prakse, kurā uzsvars tiek likts uz jogas pamatasanu praksi un izziņu kā tās savienot ar apzinātu elpu, koncentrēšanos uz ķermeni un savām iekšējām sajūtām, ļaujot ķermenim kļūt vijīgam un spēcīgam, bet prātam mierīgam un fokusētam. 

Ashtanga vinyasa joga – Ashtanga joga ir klasiska jogas sistēma. Tā ir dinamiska jogas prakse, kurā tiek pielietota apzināta elpošana savienojumā ar kustību. Kustības savienošanu ar elpu sauc par Vinyasu. Pēc saules sveicienu prakses katra asana tiek noturēta 5 elpas un tad prakses laikā plūstoši pārejam uz nākamo asanu, un tad uz nākamo. Ashtanga vinyasa nodarbības palīdzēs domāt skaidrāk, piedzīvot iekšēju mieru un just ķermeni enerģiskāku, kā arī ikdienas prakse ļaus vienlaikus uzlabot dzīves kvalitāti.

 

Apmeklēt pasākumu

Biļetes
Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk