27.11.2022.

Uzzīmē savu dzemdību stāstu! Radošā darbnīca mammām kopā ar Elīnu Brasliņu

Darbnīca mammām kopā ar projektu “My First Year Too” 27. novembrī plkst. 14.00.

Katrai no mums ir savs dzemdību stāsts, un ne vienmēr to ir viegli ietērpt vārdos. Mammas, kuras vēlas pievērsties savai dzemdību pieredzei un ar dažādu tehniku palīdzību aprunāties ar sevi par pārdzīvoto, ir aicinātas uzzīmēt savu dzemdību stāstu mākslinieces Elīnas Brasliņas vadītajā darbnīcā.

Strādāsim zīmuļu, flomāsteru, kolāžas un citās tehnikās un iepazīsim dzemdību motīvu atveidojumu mūsdienu mākslā. Meklēsim veidus, kā vienkāršot un stilizēt formu, darbosimies ar faktūrām, laukumiem un līniju, cenšoties vizuāli trāpīgi atveidot vēstījumu vai sajūtu.

Nodarbības fokusā šoreiz būs tieši mammu pieredze un sajūtas, tomēr gaidām arī tētus un/vai bērnus vecumā līdz 3 gadiem, lai dotu iespēju vēstījumu veidot visai ģimenei kopā! Mazie mākslinieki varēs darboties kopā ar mammām vai atsevišķi, zīmējot ar vaska krītiņiem.

Biļetes cena: 18 eiro

Nodarbības ilgums: ap 1.5 h

Biļetes: zuzeum.com, vietu skaits ierobežots!

Darbnīca “Uzzīmē savu dzemdību stāstu” notiks sadarbībā ar “My First Year Too” – Instagram projektu, kurā mammas un nu jau biežāk arī tēti dalās ar stāstiem par savu pirmā gada pieredzi jaunajā lomā. Stāsti tiek publicēti latviešu un angļu valodā, un tos papildina mākslinieces Elīnas Brasliņas radītās unikālas ilustrācijas. “My First Year Too” autores ir publiciste un žurnāliste Agra Lieģe-Doležko, māksliniece Elīna Brasliņa un kultūras darbiniece Elīna Bērziņa.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk