04.05.2023.

Tūres ar izstādes komandu : Toms Kampars, izstādes arhitekts

“Porcelāna ražošana un izstādes uzbūve”

📆 Ceturtdien, 04. maijā, plkst. 16.00 

Izstāde “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” iepazīstina ne tikai ar Kuzņecovu fabrikās ražoto produkciju, bet arī ar procelāna ražošanas procesiem.

Tūres ietvaros uzzināsim, par porcelāna ražošanas procesiem un izstādes arhitektūru un tās uzbūvi. Tūri vadīs: Toms Kampars, izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” arhitekts.

Tūres valoda: latviešu
Biļetes pieejamas zuzeum.com

Cenas: EUR 10 – pieaugušajiem; EUR 5 – studentiem un pensionāriem; Zuzeum biedra kartes īpašniekiem bezmaksas.

Par izstādes arhitektu Tomu Kamparu

Toms Kampars vada savu arhitektūras studiju Rīgā. Ar iegūtu arhitektūras bakalaura un diploma grādu Rīgas Tehniskajā universitātē (2009-15) Toms turpinājis maģistra studijas Lietišķās mākslas universitātē Vīnē (2016-20), kur absolvējis Kazuyo Sejima (SANAA) un Cristina Díaz Moreno & Efrén García Grinda (amid.cero9) vadīto studiju. Toma ievērojamā akadēmiskā pieredze ir papildināta ar profesionālu darbību Eiropas mērogā, strādājot tādos arhitektu birojos kā Henning Larsen (Kopenhāgena, 2013-14), Heatherwick Studio (Londona, 2014), Sarma Norde arhitekti (Rīga, 2015-16), Delugan-Meissl Associated Architects (Vīne, 2017-20). Toms ir sadarbojies ar izpētes grupu [applied] Foreign Affairs (Vīne & Akra, 2018-20), attīstot un īstenojot tirgus paviljonu Ganas ciematā Guabuligā.

Savā darbā Toms liek uzsvaru uz konteksta izprašanu – gan taustāmā, gan nemateriālā, kas tiek pārnests emocionālā un atmosfēriskā dizainā. 

 


*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

  

 

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk