22.10.2022.

Saruna: kā NFT maina laikmetīgo mākslu

Saruna ar kolekcionāru Edgaru Aronovu: kā NFT maina laikmetīgo mākslu

🗓 Sestdien, 22. oktobrī, 15:00 – 16:00

Ieeja bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju (Google Form)

NFT kolekcionārs Edgars Aronovs start-up jeb jaunuzņēmumos un dažādos digitālā mārketinga uzņēmumos darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Kļūstot aktīvākam starptautiskajā mākslas vidē kā par padomnieku digitālajos mākslas projektos, pieauga arī viņa interese par NFT — neaizstājamajiemblokķēžu žetoniem jeb digitālajiem aktīviem. Šobrīd Aronovs ir viens no aktīvākajiem un nozīmīgākajiem kriptomākslas kolekcionāriem Baltijā.

Edgara Aronova NFT kolekcijas darbi šobrīd apskatāmi izstādē “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā” mākslas centrā Zuzeum.

Sarunā Edgars Aronovs stāstīs kā NFT fenomenam ir potenciāls atrisināt aktuālās mākslinieciskās ražošanas, īpašumtiesību un kolekcionēšanas problēmas. Izklāstīs kā NFT maina auditorijas iesaistīšanos mākslā. Pēc sarunas apmeklētaji aicināti pievienoties ekskursijai izstādē*

Saruna notiks Angļu valodā ar tulkojumu Latviešu valodā. Ekskursija norisināsies Angļu valodā.

*Ekskursija apmeklējama tikai pēc izstādes biļetes iegādes

Izstādē “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā” iepazīstina plašu sabiedrības daļu ar unikālām laikmetīgās mākslas kolekcijām Baltijā, akcentējot privātās kolekcionēšanas sociālos aspektus. Šī iniciatīva apvieno mākslas kolekcionārus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Veicina publisku un starptautisku piekļuvi mākslai privātkolekcijās un augošajai mākslas infrastruktūrai Baltijas valstīs.

Reģistrācija pasākumam: 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk