28.07.2022.

Riga Last Thursdays galeriju vakars Zuzeum

Ceturtdien, 28. jūlijā apmeklētāji aicināti uz mākslas centru Zuzeum, galeriju vakara Riga Last Thursdays ietvaros. Apmeklētājiem būs iespēja bezmaksas apmeklēt izstādi “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā” visa vakara garumā. No 19.00 – 21.00 izstādē norisināsies bezmaksas gidu tūres latviešu un angļu valodās. Iegādei būs pieejami suvenīri no Zuzeum veikala, kā arī atmosfēru papildinās dzērieni no Zuzem bāra, kurus baudīt uz jumta terases. 

 

Ekskursijas gida pavadībā:

plkst. 19:00 (latviešu valodā)

plkst. 19:30 (angļu valodā)

plkst. 20:00 (latviešu valodā)

plkst. 20:30 (angļu valodā)

Bezmaksas ieeja mākslas centrā no plkst. 18.00 – 22.00

 

Riga Last Thursdays ir galeriju vakars, kas notiek katra mēneša pēdējā ceturtdienā. Vairākas laikmetīgās mākslas galerijas ir atvērtas no pulksten 18.00 līdz 22.00 ar bezmaksas izstādēm, darbnīcām, dīdžeju vakariem un citām aktivitātēm. Šis pasākums ir lieliska iespēja viena vakara laikā iepazīt Rīgas laikmetīgās mākslas kopainu. Dalībnieku vidū ir gan foto un komerciālas mākslas galerijas, gan mākslinieku studijas, kultūras centri un pop-up telpas.

Izstāde “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā” mākslas centrā Zuzeum iepazīstina ar dinamiskām laikmetīgās mākslas kolekcijām, akcentējot arī privātās kolekcionēšanas sociālos aspektus. Projekta mērķis ir radīt satikšanās iespēju kolekcionāriem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī pilnveidot publisko un starptautisko piekļuvi mākslai privātajās kolekcijās un augošajai mākslas infrastruktūrai Baltijas valstīs.

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk