13.08.2021.

Nakts Muzejā

Ar mūzikas un mākslas notikumu “Nakts muzejā” piektdien, 13. augustā, Zuzeum iesildīs mākslas centra gada jubileju un turpinās pasākumu programmu “Zuzeum vasara 2021”.

“Nakts muzejā” norisināsies visā Zuzeum teritorijā (lietus gadījumā – tikai iekštelpās). Ieeja no plkst. 20.00, pasākuma noslēgums – ap plkst. 1.00.

Skulptūru dārzā uzstāsies dīdžeji Kirha un DJ Lévi, bet turpat Siltumnīcā būs apskatāma Matīsa Daudziņa gaismas un skaņas instalācija. Izstāžu zālē līdz pusnaktij būs atvērta izstāde “Apmetnis un duncis. Indijas izdomātie laiki” ar Indijas laikmetīgās mākslas darbiem no Zuzānu kolekcijas. Savukārt mākslas centra jaunizveidotajā pagalmā “Zuzeum : Būvlaukums” tiks izrādīti Latvijas mākslinieku videodarbi no Zuzānu kolekcijas. Uz jumta terases darbosies bārs un restorāna “Gaļa un Maize” izbraukuma komanda servēs kebabus. Ārpus Zuzeum iegādātus ēdienus un dzērienus pasākumā ienest aizliegts.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 12 EUR
Pasākuma dienā – 16 EUR
Ieeja no 18 gadiem

Biļetes var iegādāties šeit.

Apmeklētājiem ir nepieciešams derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti tiks pārbaudīti pie ieejas Zuzeum.

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotogrāfam vai videooperatoram fotografēšanas vai filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk