16.12.2022.

Mākslas tirgus Zandele atklāšana

Mākslas tirgus Zandele. Atklāšana

🗓 2022. gada 16. decembris, 18.00

Svētku gaidīšanas noskaņās mākslas centrā Zuzeum 16. decembrī no plkst. 18.00 norisināsies mākslas tirgus Zandele atklāšana.

Vakara gaitā viesiem tiks dota iespēja pirmajiem iepazīties ar mākslas tirgū piedāvātajiem darbiem un iegādāties tos. Savukārt pirmajā stāvā būs iespēja baudīt gardas, latviskas un svētku galdam raksturīgas uzkodas. Par mūziku un atmosfēru visa vakara garumā rūpēsies Roberts Gobziņš, atskaņojot gan vinila platēs un kasetēs iekausētos leģendāros latviešu vokālus – Noru Bumbieri, Viktoru Lapčenoku, Mirdzu Zīveri, dziesminieku Haraldu Sīmani, grupas “Pērkons”, “Modo” –, gan digitālajos failos saglabātās latviešu mūzikas vērtības.

Pasaulē arvien lielāku popularitāti gūst laikmetīgās mākslas meses un gadatirgi. Sekojot šīm tendencēm un veicinot mākslas pieejamību, Zandele iecerēta kā pirmais solis privātkolekciju veidošanā. Mākslas tirgū tiks piedāvāti vairāk nekā 1000 latviešu mākslinieku darbi – gleznas, grafikas, plakāti, porcelāna un cita veida lietišķās mākslas priekšmeti, izstāžu katalogi un mākslas grāmatas no Zuzānu kolekcijas.

Ieeja pasākumā ar iepriekšēju reģistrāciju: zuzeum.com 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk