26.05. – 27.05.2023.

LMA MODES SKATE 2023: afterparty mākslas centrā Zuzeum 

Latvijas Mākslas akadēmijas modes skate šogad atzīmēs savu 30 gadu jubileju, izgaismojot Latvijas modes mākslas vēsturi, šī brīža un nākotnes modes mākslas tendences un studentu jaunākās un drosmīgākās tērpu kolekcijas. Modes skates centrālā tēma “kliedziens” akcentēs šī brīža nemieru un vēlmi izlausties. 

Modes skates afterparty mākslas centrā Zuzeum 

Pēc Akadēmijas – back to school! Pēc krāšņuma cirkā – ballīte mākslas centrā Zuzeum! 

Šīs pilsētas, iespējams, dinamiskākais, dažādākais, kontrastainākais, pretrunīgākais un kaislīgākais diskžokeju duets – Riga Graduate School of Love – visa vakara garumā sagaidīs Modes skates dalībniekus un viesus ar īpaši sagatavotu DJ setu “Mīlestības skola”. Svinībām un dejām būs atvērts viss Zuzeum pirmais stāvs, kā arī Skulptūrdārzs un Jumta terase. Par veldzējošiem dzērieniem parūpēsies Zuzeum Bārs.

Ierašanās no plkst. 21.30, sākums 22.00. Dejas Zuzeum telpās ilgs līdz plkst. 2.00. Ieeja pasākumā uzrādot LMA Modes skates biļeti. 

Biļetes uz modes skati pieejamas iegādei aula.lv.

Ieeja pasākumā ar saviem ēdieniem un dzērieniem aizliegta. 

 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk