28.11. – 10.12.2022.

Latviešu mākslas ekspozīcija un izsole. Sadarbībā ar izsoļu namu Artembassy.

28.11.2022 – 10.12.2022.

Zuzeum kopā ar izsoļu namu “Artembassy” atklāj latviešu mākslas ekspozīciju un izsoli.

No 28. novembra tikai 12 dienas apskatei un iegādei pieejami izcilu latviešu mākslinieku darbi, kuri ikdienā publiski nav aplūkojami. Šī ir unikāla iespēja iegūt savā īpašumā mākslas darbu, kurš iepriekš atradies pasaulē lielākās latviešu mākslas kolekcijas – Zuzānu kolekcijas – krājumā un Baltijā vadošās mākslas vēstniecības – “Artembassy” – pārstāvniecībā. Īpašā ekspozīcija, kas iekārtota Zuzeum Lielajā zālē, ļaus novērtēt būtisku Latvijas mākslas mantojumu un iepazīties ar iepriekš mākslas tirgū neredzētiem mākslas darbiem.

Zālē tiks eksponētas tādas latviešu glezniecības vērtības kā Jūlija Federa, Vilhelma Purvīša, Jaņa Rozentāla, Aleksandras Beļcovas, Sigismunda Vidberga, Johana Valtera, Voldemāra Irbes, Jāņa Ferdinanda Tīdemaņa, Ludolfa Liberta, Uga Skulmes, Hildas Vīkas, Valda Kalnrozes, Eduarda Kalniņa, Fridriha Milta, Leo Kokles, Leo Svempa, Jāņa Pauļuka, Rūdolfa Piņņa, Herberta Siliņa, Bruno Celmiņa un citu latviešu mākslinieku darbi. Lietišķās mākslas sadaļā iekļauta Sigismunda Vidberga apgleznota porcelāna vāze, kā arī citas izcilas antīkas vērtības – sudraba, bronzas, porcelāna priekšmeti un tēlniecība. Kopumā izsolē tiks piedāvāti 252 vērtīgi un reti mākslas darbi.

Darbus klātienē iespējams apskatīt no 28. novembra. Solīšanai darbi pieejami online vidē “Artembassy” mājaslapā. Izsoles noslēgums ar iespēju solīt klātienē notiks 10. decembrī no plkst. 12.00 Zuzeum telpās.

Solīšanai var pieteikties pa tālruni +371 25 491 819.

Ieeja izsoles ekspozīcijā  – EUR 5, studentiem un pensionāriem – EUR 2.50, bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem ieeja bez maksas.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk