20.09.2022.

Koncertu sērija "Pasaule viesistabā": Lietuva

Pasākums norisināsies otrdien, 20. septembrī plkst. 19.00 Zuzeum viesistabā.

Mākslas centrs Zuzeum aicina uz Shipsea un draugu akustiskās mūzikas vakaru sēriju “Pasaule viesistabā”. Mūzikas vakari notiks Zuzeum viesistabā, kas ir telpa kopā būšanai, vienotībai un viesu uzņemšanai. Nāc pie mums ar ģimeni un draugiem, nāc viens, nāc, kāds esi, un jūties kā mājās!

Mākslas centrā “Zuzeum” turpinās pasaules kultūras iepazīšana koncertu sērijā “Pasaule viesistabā”. Pēc Ukrainas kultūrai veltītā atklāšanas koncerta ar “Tautumeitu”, “Shipsea” un Danas Isarovas piedalīšanos pievēršamies Baltijas valstīm.

Trīs koncertu sērijas pirmā pieturvieta būs Lietuva, tās kultūra, ģeogrāfija un, protams, mūzika. Šo zemi mums ļoti personīgā stāstā atklās lietuviešu izcelsmes kultūras pētniece, Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela, viņas dzīvesbiedrs etnomuzikologs Valdis Muktupāvels, kā arī grupas “Tautumeitas” dalībnieces Asnate un Aurēlija Rancānes, kas bieži saistījušas savu muzikālo ceļu ar lietuviešu kultūru, tradīcijām un folkloru. Kā jau koncertsērijā ierasts, arī šā koncerta muzikālo ietvaru veidos “Shipsea”, kas tautas un mūsdienu rakstus sakausēs vienotā skanējumā.

Koncerta viesiem būs iespēja bez maksas apmeklēt izstādi “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā”, kas ļauj ieskatīties kolekcionēšanas kultūrā un mākslas norisēs Baltijas valstīs.

Koncertā pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas, bez rezervācijas. Biļetes cena – 18 EUR, studentiem un senioriem 9 EUR . Nāc laicīgi, lai ieņemtu labāko un ērtāko vietu, pasūti dzērienu kafejnīcā un izbaudi mājīgo atmosfēru! 

Biļešu iegāde www.zuzeum.com. Vietu skaits ierobežots. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas.

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk