15.11.2022.

Koncertu sērija "Pasaule viesistabā" — Latvija

Aicinām uz ceturto sērijas koncertu “Pasaule viesistabā — Latvija” otrdien, 15. novembrī plkst. 19.00. 

Mākslas centrs Zuzeum aicina uz Shipsea un draugu akustiskās mūzikas vakaru sēriju “Pasaule viesistabā”. Mūzikas vakari notiek Zuzeum viesistabā, kas ir telpa kopā būšanai, vienotībai un viesu uzņemšanai. 

🇱🇻 Ceturtais koncertu sērijas vakars izskanēs Latvijas svētku nedēļā, patriotiskās noskaņās. Ieskatīties savas valsts vēsturē un dalīties stāstos palīdzēs žurnāliste, Pasaules Dabas Fonda Latvijā vēstnese Kristīne Garklāva. Muzikālos stāstus stāstīs ģitārists, solists un dziesmu autors Miķelis Putniņš (no grupas “Ezeri”), koklētāja un etnomuzikoloģe Laima Jansone un koncerta programmas kurators Jānis Šipkēvics (Shipsea).

Biļešu iegāde www.zuzeum.com. Biļetes cena: 22 EUR. Pasākuma valoda: latviešu. Vietu skaits ierobežots. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. 

Koncertā pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas, bez rezervācijas. Nāc laicīgi, lai ieņemtu ērtāko vietu, pasūti dzērienu kafejnīcā un izbaudi mājīgo atmosfēru! 

Koncerta viesiem būs iespēja bez maksas apmeklēt izstādi “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā”, kas ļauj ieskatīties kolekcionēšanas kultūrā un mākslas norisēs Baltijas valstīs.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

🎶 Klausies un iepazīsties ar mūziķiem. Šis atskaņošanas saraksts Tev palīdzēs iejusties gaidāmā koncerta atmosfērā:

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk