05.11.2022.

Koncertu sērija "Pasaule viesistabā" — Igaunija

Aicinām uz trešo sērijas “Pasaule viesistabā” koncertu, kas norisināsies sestdien, 5. novembrī plkst. 19.00 Zuzeum viesistabā.

Mākslas centrs Zuzeum aicina uz Shipsea un draugu akustiskās mūzikas vakaru sēriju “Pasaule viesistabā”. Mūzikas vakari notiks Zuzeum viesistabā, kas ir telpa kopā būšanai, vienotībai un viesu uzņemšanai. 

Īpašā dziesmu un stāstu ciklā “Pasaule viestistabā” trešais koncerts — veltījums Igaunijai un tās kultūrai. 5. novembrī mākslas centra Zuzeum viesistabā gaidāma tiksānās ar divām ļoti spilgtām igauņu skatuves personībām — dziedātāju, vijolnieci un komponisti Mārju Nūtu (Maarja Nuut), kā arī grupas “Ewert and the Two Dragons” solistu — Evertu Sundju (Ewert Sundja)

Abi mūziķi ir mīlēti un ievērojami savā zemē, kā arī guvuši plašu atzinību visā pasaulē. Jau ilgāku laiku ar viņu daiļradi esam pazīstami arī Latvijā, taču šajā vakarā pavisam īpašā gaisotnē iepazīsim viņu personīgo, cilvēcisko pieredzi — pieaugšanas stāstu mūzikā. “Lai arī katrs darbojas ļoti atšķirīgos skaņu laukos, gan Mārja, gan Everts ir, manuprāt, fantastiski stāstnieki. Viņi iemieso neparastu savienību — vienkāršība, pārliecība un vērīgums. To apbrīnoju igauņos jau kopš skolas laikā pirmoreiz dzirdēju Arvo Perta mūziku,” saka Jānis Šipkēvics (Shipsea), koncertsērijas “Pasaule viesistabā” iniciators.

Koncerta dalībnieki dalīsies savās izjūtās par Igauniju — gan no vēstures, gan ļoti personīga skatu punkta. Muzikāli izskanēs viņu jaunākie darbi, kopdarbi, kā arī improvizācijas, kas radītas īpaši šim notikumam.

Biļešu iegāde www.zuzeum.com. Biļetes cena: 22 EUR. Pasākuma valoda: angļu. Vietu skaits ierobežots. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. 

Koncertā pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas, bez rezervācijas. Nāc laicīgi, lai ieņemtu ērtāko vietu, pasūti dzērienu kafejnīcā un izbaudi mājīgo atmosfēru! 

Koncerta viesiem būs iespēja bez maksas apmeklēt izstādi “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā”, kas ļauj ieskatīties kolekcionēšanas kultūrā un mākslas norisēs Baltijas valstīs.

🇪🇪 Pasākums tapis ar Igaunijas vēstniecības Latvijā atbalstu. 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

🎶 Klausies un iepazīsties ar mūziķiem. Šis atskaņošanas saraksts Tev palīdzēs iejusties gaidāmā koncerta atmosfērā:

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk