14.07. – 25.08.2021.

Jogas un meditācijas stundas Zuzeum izstāžu zālē

Ar jogas un meditācijas stundām izstādē “Apmetnis un duncis. Indijas izdomātie laiki” mākslas centrs Zuzeum uzsāk pasākumu programmu “Zuzeum vasara 2021”. Joga un meditācija norisināsies Zuzeum mazajā izstāžu zālē Indijas mūsdienu mākslas un izstādes scenogrāfijas atmosfērā profesionālu jogas instruktoru vadībā. 

Jogas praksi vadīs “Urban Yoga” īpašniece, jogas skolotāja Līva Veinberga un Kristīne Gailīte. Līva ir sertificēta jogas pasniedzēja un apguvusi dažādus jogas stilus Jaunzēlandē, Indijā un Itālijā. Nodarbības “Zuzeum” Līva iecerējusi kā nodošanos mierīgai un apzinātai plūsmas jogai (flow): “Vērojot un apzinoties savu elpu, apmeklētāji to sinhronizēs ar plūstošu pāreju no asanas uz asanu. Ķermenis kļūs spēcīgs un vijīgs, bet prāts mierīgs un fokusēts.” Savā praksē Kristīne iekļauj fizioterapijas elementu, kas salāgo klasiskās, tradicionālās vinyasa (flow jogas) principus ar mūsdienu cilvēkam raksturīgo sēdošo dzīvesveidu. Jogas fizisko praksi skolotājas papildinās ar meditāciju, elpošanas vingrinājumiem un mudrām. Nodarbības piemērotas jebkuras sagatavotības jogotgribētājam. 

Apmeklējuma biļetē iekļauta ieeja izstādē, stundu gara jogas nodarbība, kā arī atlaide Zuzeum kafejnīcā un īpašam piedāvājumam Zuzeum veikalā. Jogas biļetes pieejamas vienreizējam apmeklējumam. Biļetes var iegādāties tepat  Zuzeum.com. 

Jogas paklājiņus uz vietas nodrošina Zuzeum, ģērbtuves nav pieejamas, tādēļ iesakām ierasties jogai piemērotā apģērbā. Durvis tiek vērtas 9.30, nodarbības sākums 10.00. 

Jogas un meditācijas stundas paredzētas visiem, kas ir vakcinēti vai izlimojuši Covid-19 un pie ieejas var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Nodarbības notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un dalībniekiem drošus apstākļus. Gan instruktori, gan Zuzeum darbinieki ir saņēmuši Covid-19 vakcīnas. 

“Zuzeum vasara 2021” programmu turpinās brīvdabas kino seansi iepriekš vēl neizmantotajā Zuzeum būvlaukumā, grafiti mākslas darbnīca un koncerti, kas ieskandinās Zuzeum gada jubileju. Vasaras programmas pasākumi tiks izziņoti pakāpeniski un organizēti visas vasaras garumā. 

Jogas un meditācijas nodarbību datumi:

Trešdien, 28. jūlijā;

Sestdien, 7. augustā;

Trešdien, 11. augustā;

Sestdien, 21. augustā;

Trešdien 25. augustā.

Biļetes uz jogas un meditācijas stundām var iegādāties šeit.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk