Zuzeum joga

Aicinām uz jogas stundām un mākslas ekspozīciju Zuzeum mazajā zālē, kas apmeklētājus aizvedīs ceļojumā pa Baltijas dinamiskākajām laikmetīgās mākslas kolekcijām “Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā” izstādes ietvaros. Jogas praksi vadīs studijas “Urban Yoga” skolotāji un tā ir piemērota visiem sagatavotības līmeņiem. Siltajā laikā jogas nodarbības var tikt pārceltas uz jumta terasi. 

Uz jogas nodarbībām aicinām ierasties siltā un komfortablā apģērbā, noderēs arī siltas zeķes un džemperis. Jogas paklājiņus un vilnas pledus nodrošina Zuzeum.

Vienas nodarbības cena EUR 12. Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas.

Jogas un meditācijas nodarbību datumi:

Otrdien, 28. jūnijs plkst. 19.00 Flow joga ar Kristīni Āriņu

Otrdien, 5. jūlijs plkst. 19.00 Hatha joga ar Agniju Ziverti 

Sestdien, 9. jūlijs plkst. 10.30 Flow joga ar Aneti Stauni (Zuzeum Vasaras Festivāla ietvaoros, Zuzeum iekšpagalmā)

Otrdien, 12. jūlijs plkst. 19.00 Flow joga ar Agniju Ziverti 

Otrdien, 19. jūlijs plkst. 19.00 Hatha joga ar Aneti Stauni

Otrdien, 26. jūlijs plkst. 19.00 Ashtanga vinyasa joga ar Līvu Veinbergu

Jogas nodarbības (vasaras sezonā) labu laika apstākļu gadījumā notiek uz jumta terases.

Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com.

Yin (Iņ) joga – lēna, meditatīva un dziļi iestiepjoša joga, kurā asanas pārsvarā tiek izpildītas uz zemes (paklājiņa), noturot katru pozu 2-4 minūtes, tādējādi iedarbojoties uz ķermeņa enerģētisko sistēmu un fasciju audiem (saistaudiem). Šī jogas prakse palīdz atrast līdzsvaru steidzīgajā ikdienas dzīvē, nomierina gan prātu, gan ķermeni, piedāvājot iespēju meditācijai, kā arī fiziskā ķermeņa relaksācijai.

Flow joga – plūstoši maiga jogas prakse, kurā uzsvars tiek likts uz jogas pamatasanu praksi un izziņu kā tās savienot ar apzinātu elpu, koncentrēšanos uz ķermeni un savām iekšējām sajūtām, ļaujot ķermenim kļūt vijīgam un spēcīgam, bet prātam mierīgam un fokusētam. 

Ashtanga vinyasa joga – Ashtanga joga ir klasiska jogas sistēma. Tā ir dinamiska jogas prakse, kurā tiek pielietota apzināta elpošana savienojumā ar kustību. Kustības savienošanu ar elpu sauc par Vinyasu. Pēc saules sveicienu prakses katra asana tiek noturēta 5 elpas un tad prakses laikā plūstoši pārejam uz nākamo asanu, un tad uz nākamo. Ashtanga vinyasa nodarbības palīdzēs domāt skaidrāk, piedzīvot iekšēju mieru un just ķermeni enerģiskāku, kā arī ikdienas prakse ļaus vienlaikus uzlabot dzīves kvalitāti.

Kundalinī joga ir dinamiska jogas prakse, kurā ar speciālu vingrojumu kompleksu un elpošanas tehniku palīdzību tiek stimulēti orgāni un dziedzeri tā, lai ķermenis atjaunotos un pašdziedinātos. Kundalinī joga izvingrina visu ķermeni, taču visefektīvāk stiprina veģetatīvo nervu sistēmu un endokrīno jeb hormonālo sistēmu. Kundalinī jogai ir arī spēcīga emocionāla ietekme – tā nomierina prātu, stiprina intuīciju un optimismu, uzlabo koncentrēšanās spējas, veicina radošo impulsu veiksmīgu materializāciju un spirdzinošu miegu, pateicoties dažādām meditācijām, mantru skandēšanai un elpošanas vingrinājumiem (prānajāmas).

Hatha joga ir mūsdienu fizisko jogas novirzienu pamats. Hatha jogas galvenais mērķis ir savienot ķermeni un prātu vienotā, harmoniskā veselumā. Tas tiek panākts, prakses laikā asanas apvienojot ar elpošanas vingrinājumiem. Hatha jogā pastiprināta uzmanība tiek  pievērsta mugurkaula lokanības saglabāšanai, locītavu mobilitātes uzlabošanai un muskuļu stiprināšanai. Hatha jogas prakse ir lēnākā un maigāka kā citi uz fizisko ķermeni vērstie jogas veidi, nodarbībās asanas tiek noturēts ilgāku laiku un tajās tiek pievērsta pastiprināta uzmanība asanu pareizai izpildei. 

 

Apmeklēt pasākumu

Biļetes
Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk