10.02.2023.

Izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” atklāšana

Izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” atklāšana

📆 2023. gada 10. februārī plkst. 18.00

Mākslas centrs Zuzeum aicina uz izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” atklāšanas notikumu piektdien, 10. februārī plkst. 18.00. 

Vakara gaitā apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem apmeklēt izstādi  “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” Zuzeum izstāžu zālēs, kā arī uzzināt vairāk par izstādi, apmeklējot ekskursijas izstādē. 

Par muzikālo noskaņojumu vakara garumā parūpēsies DJ Jazzy Marky un Nick Ustinov, spēlējot labāko vinila plašu atlasi. Zuzeum kafejnīca būs parūpējusies par īpašu kokteiļu un uzkodu piedāvājumu izstādes atklāšanas vakaram.

Izstādē “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi”  ar vairāk nekā 1000 porcelāna, fajansa un māla priekšmetiem no Zuzānu kolekcijas un vizuāliem materiāliem tiks izstāstīts Kuzņecovu porcelāna ražošanas stāsts. Izstāde turpina Zuzeum aizsākto “Kuzņecova projektu”, kura galvenā iecere ir godināt Latvijas porcelāna ražošanas pirmsākumus, iezīmējot arī pēctecību. Tādēļ centrālā vieta izstādē atvēlēta tieši Latvijas fabrikai, kuras produkcija veido plašāko kolekcijas daļu. Lai padziļinātu izpratni par Kuzņecovu porcelāna ražošanas vēsturi, ekspozīciju strukturēti papildina gandrīz visās Kuzņecovu fabrikās izgatavotās produkcijas klāsts. Tas ļauj saprast Rīgas fabrikas vietu un nozīmi Kuzņecovu porcelāna impērijā, kā arī palīdz nolasīt dažādu kultūru mijiedarbību. Vairāk par izstādi

Ieteicamais pasākuma dresskods: Cocktail
Ieeja pasākumā ir bezmaksas ar iepriekšēju reģistrāciju

Ieeja pasākumā ir no autostāvvietas puses ēkas aizmugurē.

Pasākuma plāns:

18.00 – 21.00 Plates spēlē DJ Jazzy Marky & Nick Ustinov
18.15 – 18.45 (LV) Ekskursija ar izstādes kuratori Martu Šusti
19.00 – 19.45 (EN) Ekskursija ar izstādes līdzkuratori Anniju Grīsli
20.00 – 20.45 (LV) Ekskursija ar izstādes gidi Ernu Poču

Reģistrācija

Ieeja pasākumā ir bezmaksas ar iepriekšēju reģistrāciju zuzeum.com

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk