Izglītojošo darbnīcu cikls. Porcelāna tapšanas procesi.

Izglītojošo darbnīcu cikls. Porcelāna tapšanas procesi. 

Izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” ietvaros, izglītojošo darbnīcu ciklā pieaugušajiem “Porcelāna tapšanas procesi” Zuzeum piedāvā iepazīties ar porcelāna izgatavošanas procesiem gan no teorētiskās, gan praktiskās puses. Īss stāstījums par pamata porcelāna priekšmetu izgatavošanas tehnoloģijām – no formas līdz dekorēšanai – , balstīts Kuzņecovu fabrikās lietotajos paņēmienos tiks papildināts ar šo tehniku demonstrāciju un iespēju pašiem tās izmēģināt klātienē.

Tuvākās nodarbības


🗓 18.martā 12.00 — 14.30 darbnīca “ Virsglazūras apgleznojums un zeltījums”.

Tās ietvaros būs iespēja teorētiski un praktiski iepazīt dažādus porcelāna un fajansa priekšmetu virsglazūras dekorēšanas tehnikas. Stāstījuma noslēgumā tiks izmēģināta virsglazūras apgleznošana, dekorēšana ar reljefa pastu un zeltīšana uz  vāzītēm kuras veidotas pēc Kuzņecova produkcijas paraugiem.

Teorētiskā daļa: izstādes “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” līdzkuratore Annija Grīsle. Praktiskā daļa: māksliniece-keramiķe Iluta Kalniņa. 

 

Biļetes & informācija

Nodarbības cena 60 eiro. Cenā iekļauta ieejas biļete un darbnīcas materiāli. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots. 

12.00 — 12.30 Lekcija un demonstrācija
13.00 — 14.30 Darbnīca

Nodarbības ilgums: 2.5 stundas
Valodas: latviešu / angļu 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Apmeklēt pasākumu

Biļetes
Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk