13.05.2023.

Grāmatas "Plastmasas huligāni. Tas ir Murgs." atklāšanas svētki

Grāmatas “Plastmasas huligāni. Tas ir Murgs” atklāšana

📆 Sestdien, 13. maijā, plkst. 13.00
Dalība: bezmaksas 

 

Zuzeum aicina pievienoties Grāmatas “Plastmasas huligāni. Tas ir murgs.” atklāšanas svētkiem, kurus papildinās radošas aktivitātes bērniem, stāsti par grāmatas tapšanu un grāmatas ilustrāciju izstāde. Pasākums notiks pirmā stāva “Viesistabā”, dalība pasākumā ir bez maksas. 

Atklāšanas svētkos grāmatas autore Agnese Vanaga pastāstīs par piedzīvojumiem kādos ir nonākuši grāmatas galvenie varoņi, kā arī apmeklētājiem būs iespēja noskatīties pēc grāmatas motīviem uzņemto animācijas multfilmu “Dusmukule”. Radošajās aktivitātēs bērni būs aicināti mikroskopā pētīt planktonu un apdrukāt savu līdzpaņemto t-kreklu ar grāmatu galvenajiem varoņiem! Svētkus papildinās mākslinieces Līvas Ozolas ilustrāciju mini izstāde. 

🟡 Lai piedalītos t-krekla apdrukāšanas aktivitātē līdzi jāņem vienkrāsains kokvilnas krekls.

🟡 Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā. Lūdzam ierasties piemērotā apģērbā, noderēs zeķes vai maiņas apavi. 

 

 

📚 Ir noticis kaut kas prātam neaptverams. Divi brāļi – Klāvs un Intars – uzzina, ka peldēties ir bīstami ūdens piesārņojuma dēļ. Vai tā patiešām ir? Un kurš ir vainīgs? Šiem diviem nebēdņiem nav neatrisināmu problēmu, it īpaši, ja draugos ir tik neparasta būtne kā dzīvs plastmasas maisiņš Dusmukule.

Grāmata “Plastmasas huligāni”, bija pirktākā bērnu grāmata 2019. gadā apgādā “Jānis Roze”. Grāmata bija viena no Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” visaugstāk novērtētajām grāmatām. Pēc grāmatas motīviem ir radīta izrāde “Plastmasas huligāni”,  un tika nominēta 2019./2020. gada sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem” (teātra apvienība PERFOrācija, režisore Pamela Butāne). 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.
 
Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk