11.08.2021.

Ekskursija ar kolekcionāru Jāni Zuzānu Indijas mākslas izstādē

Trešdien, 2021. gada 11. augustā, plkst. 17.00 aicinām uz ekskursiju Zuzeum izstādē “Apmetnis un duncis. Indijas izdomātie laiki” kopā ar kolekcionāru un mecenātu Jāni Zuzānu.

Izstādē apskatāmi 57 glezniecības, grafikas un tēlniecības darbi no Zuzānu kolekcijas, divas filmas un Parīzē dzīvojošā mākslinieka Debeša Gosvami īpaši izstādei veidota instalācija “Pavasaris” brīvdabas skulptūru dārzā. 

Ekskursijas laikā apmeklētāji uzzinās, kā veidojusies kolekcija un kā koronoavīrusa pandēmijas ierobežojumu laikā tapa izstāde, kuras dalībnieki un veidotāji vienlaikus atradās Rīgā, Cēsīs, Londonā, Mumbajā, Delī, Koči un citās Indijas pilsētās, Amsterdamā, Eindhovenā, Honkongā un citur.

Ar vairāk nekā divdesmit tūkstošiem dažādu žanru mākslas darbu Zuzānu kolekcija ir skaitliski lielākā privātā Latvijas mākslas kolekcija pasaulē. Jānis Zuzāns atbalsta mākslu jau divdesmit gadus, finansējot Latvijas mākslas reprezentāciju ārvalstīs, nacionālo pārstāvniecību Venēcijas biennālē, mākslas un mūzikas festivālus, izstādes un mākslas izdevējdarbību. Jānis Zuzāns ir Tate Krievijas un Austrumeiropas mākslas iepirkumu komisijas (Russia and Eastern Europe Acquisitions Committee) loceklis. Zuzānu kolekcijas darbi ir izstādīti muzejos un galerijās Rīgā, Tallinā, Varšavā, Maskavā, Londonā, Ņujorkā, Čikāgā, Maiami un citur.

Vecums: no 18 gadiem
Valoda: latviešu
Vietu skaits ierobežots.

Biļetes var iegādāties šeit. 

Svarīgi!
Pasākums pieejams apmeklētājiem, kas vakcinēti vai izlimojuši Covid-19 un pie ieejas var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pasākums norisināsies ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošus apstākļus. Gan dalībnieki, gan Zuzeum darbinieki ir saņēmuši Covid-19 vakcīnas. 

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk