27.10.2022.

Cilvēks pūlī. Akustiskais dzejas vakars ar Andri Buli un Matīsu Pavītolu

Ikdienā ap mums ir skaņu, krāsu, iespaidu un norišu drūzma. Ļaužu pūlī mēs nereti zaudējam sajūtu, ka ikviens — lai kas arī būtu un ar ko nodarbotos — esam atsevišķs, unikāls cilvēks. Pasākumu sērija “Cilvēks pūlī” tiecas kliedēt ikdienas burzmu, aicinot uz tikšanos ar kādu sabiedrībā zināmu cilvēku Zuzeum viesistabā. Tā būs iespēja sanākt šaurā lokā un ieraudzīt vienam otru tuvplānā.

Pirmie cilvēki, kuri no pūļa ieradīsies mājīgajā viesistabā, būs aktieris un TV raidījumu vadītājs Andris Bulis un mūziķis Matīss Pavītols. “Es uzskatu, ka mūzika ir augstākā mākslas izpausmes forma, bet mīlestībā atzīstos tieši dzejai. Augstākais dzīvē ir mīlestība, un runāt dzeju mūzikas pavadījumā ir īpaši personīgs notikums” raksta Andris. Kopīgi radītā dzejas un akustiskās mūzikas programma ļaus baudīt šo divu mākslas formu — dzejas un mūzikas — mijiedarbi.

Uz akustisko dzejas vakaru iespējams iegādāties divu veidu biļetes:

🎟 Standarta biļete: 15 eiro

Cenā iekļauta ieeja koncertā un mākslas centra izstādē Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā.

🎟 Īpašā biļete: 30 eiro

Cenā iekļauta īpaša satikšanās pusstunda ar Andri Buli, glāze dzirkstošā vīna un uzkodas, ieeja koncertā un mākslas centra izstādē Izaug? Pieaug? Mūsdienu mākslas kolekcionēšana Baltijā. 

Pasākumā ir ierobežots vietu skaits, tāpēc aicinām nekavēties ar biļešu iegādi! Visa vakara garumā darbosies Zuzeum kafejnīca un veikals, kur varēs iegādāties arī Andra Buļa dzejas grāmatas.

Biļešu iegāde www.zuzeum.com. Iegādātās biļetes nevar atdot kasē vai apmainīt.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk