09.09.2021.

Arhitektūras ekskursija mākslas centrā Zuzeum ar Ievu Zībārti

Ceturtdien, 2021. gada 9. septembrī plkst. 17.00 aicinām uz arhitektūras ekskursiju mākslas centrā Zuzeum un izstādē “Apmetnis un duncis. Indijas izdomātie laiki”, ko vadīs arhitekte, autore un Zuzeum izstāžu vadītāja Ieva Zībārte.

Ekskursijas laikā apmeklētāji izstaigās vēsturiskajā korķa fabrikā pēc biroja “Annvil” projekta pārbūvēto mākslas centru, kā arī iepazīsies ar Indijas mūsdienu mākslas izstādes scenogrāfiju, kuras autore ir arhitekte Evelīna Ozola. Izstādē apskatāmi 57 glezniecības, grafikas un tēlniecības darbi no Zuzānu kolekcijas, divas filmas un Parīzē dzīvojošā mākslinieka Debeša Gosvami īpaši izstādei veidota instalācija “Pavasaris” brīvdabas skulptūru dārzā. 

Mākslas centrs Zuzeum piedāvā drošu kultūras pieredzi iekštelpās un ārtelpās. Apmeklētāju rīcībā ir divas plašas izstāžu zāles (kopā 1225 kvadrātmetri) ar deviņus metrus augstiem griestiem, plaša publiskā telpa, kafejnīca, veikals, brīvdabas skulptūru dārzs un jumta terase. Visās Zuzeum telpās saskaņā ar tehnisko projektu ir piespiedu gaisa pieplūde un nosūce, zāles un citas telpas ir arī dabiski vēdināmas, atverot durvis, logus un jumta logus.

Vecums: no 15 gadiem ar kovidsertifikātu
Valoda: latviešu
Biļetes: Ieejas biļetes cena EUR 10 un EUR 5 (studentiem, senioriem). Zuzeum kartes īpašniekiem 50% atlaide. 

Biļetes var iegādāties te, Zuzeum mājaslapā, vai mākslas centra biļešu kasē. Ekskursija notiks gan iekštelpās, gan ārtelpās.

Svarīgi!

Pasākums pieejams apmeklētājiem, kas vakcinēti vai izlimojuši Covid-19 un pie ieejas var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pasākums norisināsies, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Zuzeum darbinieki ir saņēmuši Covid-19 vakcīnas. 

Foto – Vika Anisko, Māris Lapiņš, Norbert Tukaj

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk