04.05.2023.

4. maija svinības mākslas centrā Zuzeum

🇱🇻 Svini Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33. gadadienu kopā ar mākslas centru Zuzeum!

Par godu 4. maija svētkiem mākslas centrs Zuzeum sveic visus ar atlaidi izstādes ieejas biļetēm un īpašu svētku programmu gan lieliem, gan maziem!

⚪️ Visas dienas garumā aicinām apmeklēt izstādi “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi”  ar īpašu atlaidi – 2 biļetes par 1 cenu! Biļetes pieejamas iegādei klātienē, mākslas centra biļešu kasē. 

⚪️ Jaunākajiem mākslas entuziastiem plkst. 12.00 būsim sarūpējuši bezmaksas radošo darbnīcu patriotiskās noskaņās. 

⚪️ Lai uzzinātu vairāk par porcelāna ražošanas procesiem un pašu izstādes uzbūvi, 4. maijā plkst. 16.00 piedāvājam piedalīties tūrē ar izstādes arhitektu Tomu Kamparu. Vairāk informācija un biļetes te. 

Izstāde “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” iepazīstina ne tikai ar teju visu Kuzņecovu porcelāna fabriku produkciju, bet arī godina tieši Latvijas porcelāna mākslas zelta laiku. Tajā ar vairāk nekā 1000 porcelāna, fajansa un māla priekšmetiem no Zuzānu kolekcijas un vizuāliem materiāliem ir izstāstīts Kuzņecovu porcelāna ražošanas stāsts. Izstādē visvairāk priekšmetu nāk tieši no Kuzņecova fabrikas Latvijā.

⚪️ Zuzeum kafejnīcas jaunā ēdienkarte, ar vietējām delikatesēm un ēdieniem, gardā kafija un dzērieni ļaus kārtīgi iestiprināties un baudīt silto laiku uz jumta terases un svētku programmu visā pilsētā visas dienas garumā.

⚪️ Zuzeum veikalā iespējams iegādāties kvalitatīvu mākslas literatūru latviešu un angļu valodās, kā arī vietējo porcelāna mākslinieku produkciju un dizaina objektus un aksesuārus.

Dārgie mākslas mīļotāji! Tuvojas 4. maijs – mūsu neatkarības atjaunošanas 33. gadadiena. Aicinu Jūs svinēt šo dienu kopā ar mums un apskatīt izstādi “Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi”, kas ir vērienīgākā visā Eiropā! Nāciet ar visu ģimeni – visiem būs ko darīt! 
– Jānis Zuzāns, Zuzeum dibinātājs

Darba laiks 4. maijā, plkst. 11 – 17!

Fotoattēlā: Priekšmeti no Lāčplēša Kara ordeņa tējas servīzes. 
AS “M. S. Kuzņecovs” Porcelāna, fajansa un māla izstrādājumu fabrika, 1937–1939
Porcelāns, liets, formēts; virsglazūras apgleznojums caur trafaretu, zeltījums.

 

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk