01.06.2023.

🏳️‍🌈Praida Pikniks Zuzeum

🏳️‍🌈Praida Pikniks Zuzeum

Ceturtdien, 1. jūnijā, Zuzeum un Riga Pride aicina uz 🏳️‍🌈 ZUZEUM PRIDE 2023 PIKNIKU 🏳️‍🌈, kas norisināsies ārpus telpām Zuzeum būvlaukuma teritorijā, ēkas iekšpagalmā, Lāčplēša ielā 101.

Piknika tēma, iedvesmojoties no Riga Pride 2023, — ziedi. 🌸🌷🌻🌹🌼

Piknikā būs iespēja satikt un iepazīt kopienas locekļus un draugus, svinēt kopā būšanu, atsvaidzināt atmiņā ikonisko POP dziesmu vārdus, atzīmēt vasaras sākumu un nodoties radošai aktivitātei. 

🍹🥪 Par uzkodām un dzērieniem piknika laikā parūpēsies Zuzeum Bārs un kafejnīca. Taču šoreiz ļausim nākt arī ar saviem piknika groziņiem!

🪴Vakara garumā norisināsies radošā darbnīca – būs iespēja apgleznot puķu podus un tajos iestādīt augus, un izmēģināt savas tamborēšanas prasmes.

Materiāli darbnīcai būs pieejami uz vietas, tāpat būs iespēja iegādāties puķu podu apgleznošanai un dažādus augus. Iedrošinām jūs ņemt līdzi savus puķu podus, lai varēto tos izgreznot visās varakvīksnes krāsās. Tamborēšanas stūrītī varēsiet izmēģināt savas tamborēšanas prasmes 🧶 un radīt paliktnīti savam puķu podam! Kopā veidosim košu ziedu kopu! 

🎟️ Ieeja ir bez maksas! 🎟️
Taču lūdzam tos, kuri plāno iegādāties puķu podus uz vietas, reģistrēties zuzeum.com , lai zinām, cik puķu podus un stādus sarūpēt! 

Pasākuma norise no 16.00 – 20.00, gaidīsim tevi sev ērtākajā laikā.
Piknika zona izvietota zālienā. Aicinām ņemt līdzi ņemt piknika segas un jaku dzestrākam vakaram! 

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums tiks pārcelts uz Zuzeum viesistabu, kur no 29.05. līdz 11.06. būs apskatāma īpaša POP-UP izstāde “Apskauj” ar mākslas darbiem no Zuzānu kolekcijas.

Šī gada Riga Pride tēma ir ziedi, un arī katram kopienas burtam un cilvēku grupai šogad ir atvēlēts savs augs, kopā veidojot skaistu un ziedošu pļavu.

“Ļausim Rīgai uzplaukt kā iekļaujošākai un drosmīgākai pilsētai, svinot mūsu visu individualitāti. LGBTQ kopiena ir plaša un dažāda kā ziedoša vasaras pļava. Riga Pride 2023 būs vieta ikvienam, dažādībai, cilvēktiesībām, iekļaušanai un taisnīgumam. Mēs kopā svinēsim un iestāsimies par ikvienu, jo mātei Latvijai visi bērni ir mīļi!” 🤍

Vairāk par ziedu nozīmi un Riga Pride 2023 : https://www.instagram.com/rigapride/?hl=en

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Aizvērt

Kļūsti par Zuzeum kartes īpašnieku!

Zuzeum kartes īpašniekiem gada garumā izstādes par brīvu, kā arī atlaides, īpaši pasākumi un citas priekšrocības.

Uzzināt vairāk