🌟🖼 Iepazīstiet laikmetīgās mākslas pasauli Zuzeum ekskursijās kopā ar mākslas mediatoru!

Mākslas centra Zuzeum jaunatklātā izstāde Redzes lauks sniedz fantastisku iespēju iegremdēties laikmetīgās mākslas pasaulē. Aicinām uz publiskajām ekskursijām, lai mākslas mediatoru pavadībā iedziļinātos laikmetīgās mākslas spilgtajā un pārdomas rosinošajā pasaulē!

📅 Tuvākās tūres:

Piektdienās, 03.11., 10.11., 17.11., 24.11. un 1.12. plkst. 17.00
Svētdienas, 5.11., 12.11., 26.11. un 03.12. plkst. 13.00

🎟 Biļetes: 15 EUR
Studentiem un pensionāriem – 10 EUR
Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.

Valodas: Latviešu
Ja vēlaties pieteikt tūri krievu vai angļu valodās, lūgums rakstīt uz hello@zuzeum.com.

Mūsu zinošie un aizrautīgie mākslas gidi jūs pavadīs izstādē “Redzes lauks”, piedāvājot unikālu ieskatu mākslas darbos, mākslinieku pieredzē un mākslas virzienos, kas veidojuši laikmetīgo mākslu. Jūs gūsiet dziļāku izpratni par kontekstu un stāstiem, kas slēpjas mākslas darbos un to radīšanas procesā.

Mūsu ekskursijas ir veidotas tā, lai būtu saistošas gan pieredzējušiem mākslas pazinējiem, gan mākslas pasaules jaunpienācējiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt savu māksliniecisko redzesloku, iesaistīties jēgpilnās diskusijās, vai vienkārši novērtēt laikmetīgās mākslas skaistumu, mūsu ekskursijās ikviens atradīs ko sev interesējošu.

Interaktīvas diskusijas: Iesaistieties diskusijās ar citiem ekskursijas dalībniekiem, daloties savos viedokļos un mākslas interpretācijās! Tā ir telpa jēgpilnam dialogam un domu apmaiņai.

Mākslinieku stāsti: Iepazīstieties ar stāstiem par māksliniekiem, viņu iedvesmu un mākslinieciskajiem ceļojumiem, kas ietekmējuši ievērojamu darbu radīšanas procesu.

Jautājumu un atbilžu sesijas: Vai jums ir aktuāli jautājumi par laikmetīgo mākslu vai konkrētiem mākslas darbiem, kas redzami izstādē? Mūsu mākslas mediatori ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem, veicinot plašāku izpratni par mākslu un māksliniekiem!

🎨 Ļaujiet mākslai iedvesmot jūs!

🎈 Tiem, kas vēlas iepazīt mākslas centra aktuālās izstādes kopā ar mākslas mediatoru draugu, ģimenes vai kolēģu lokā, piedāvājam iespēju rezervēt ekskursiju ar gidu individuāli. Piesakieties, rakstot hello@zuzeum.com!

* Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas vai filmēšanas laikā.