📅 Ceturdienās
18.00-20.00

Pēdējā desmitgadē “amatniecība” un “forši” savienošana ir kļuvusi par ierastu parādību. Vainojiet tajā nostalģisko tendenču atdzimšanu, vecmāmiņu estētiku vai pat Z paaudzes jaunāko apsēstību ar rokdarbiem. Tamborēšana, kas reiz bija populāra 20. gs. 60. un 70. gados, ir oficiāli atgriezusies, dizaineriem un veikaliem no jauna atklājot tamborēšanas tehniku un piedāvājot jaunu, svaigu skatījumu uz to. Arī mākslas pasaulē ir vērojams adīšanas un tamborēšanas kā medija izmantošanas pieaugums. Taču tā nebūt nav jauna parādība mākslinieku vidū.

Sagatavojiet tamboradatas, bet, ja nezināt, ko ar tām darīt, tad šajā darbnīcu ciklā mēs jums to iemācīsim! 

Septembrī un oktobrī apgūsim dažādus tamborējumu rakstus, sākot no vienkāršiem stabiņu rakstiem un beidzot ar sarežģītākiem tamborējumiem.

Ieejas maksa EUR 5 ar iepriekšēju reģistrāciju. Mēs nodrošināsim visus materiālus (dziju un adatas), bet aicinām ņemt līdzi arī savus materiālus!

Tuvākās nodarbības:

🟡 Ceturdien, 5. oktobrī plkst. 18.00
🟡 Ceturdien, 12. oktobrī plkst. 18.00
🟡 Ceturdien, 19. oktobrī plkst. 18.00 (❗️ATCELTA)
🟡 Ceturdien, 26. oktobrī plkst. 18.00 (❗️ATCELTA)
Valodas: latviešu / angļu / krievu

Tamborēt mani iemācīja tante, tas bija sen – sākumskolā. Bērnībā no krāsainajiem iepirkumu maisiņiem tamborēju leļļu drēbes. Vidusskolā vairāk aizrāvos ar adīšanu. Tamborējumi piedzīvo savu renesansi – pludmales somas, peldkostīmi vai vasarīgas kleitas, uztamborēt var pilnīgi visu! Gaidu satikšanos!

Erna, Tavs tamborēšanas gids.