🧑🏼‍🎨 Aicinām uz tikšanos ar izstādes “Krācēm ir darba laiki” māksliniekiem. Izstādes veidotāji stāstīts par izstādē apskatāmajiem darbiem, to tapšanas procesu un pieredzi izstādes iekārtošanā. 

📅 Svētdien, 12. un 26. maijā plkst. 14.00
🗣️ Valoda: latviešu
🎟️ Apmeklējums ar izstādes ieejas biļeti. 

No 10.05. līdz 26.05.2024 Zuzeum Mazajā izstāžu zālē būs skatāma POST gada noslēguma izstāde “Krācēm ir darba laiki”. Izstādē būs aplūkojami vizuālās mākslas starpdisciplinārās specializācijas MA POST 8 mākslinieku darbi. 

POST ir starpdisciplināra vizuālās mākslas maģistratūras specializācija Latvijas Mākslas akadēmijā, kurā mākslas studijas tiek skatītas plašākā kontekstā. Programmā ir iespējams izzināt un pārbaudīt, kā mūsdienās iespējams studēt mākslu, vienlaikus atrodoties Austrumeiropā un Ziemeļeiropā –  reģionā ar mainīgām robežām, mainīgu vidi un bagātu pieredzi globālu ideoloģiju piespiedu lietošanā un to sagrūšanā. POST ir uztverama kā atvērta studiju telpa dažādām idejām un eksperimentiem, zigzagā pārvietojoties starp praksi un teoriju.

Izstādes mākslinieki: Laura Aizporiete, Krišjānis Beļavskis, Katrīna Biksone, Kristers Krūms, Lauma Muižarāja, Dena Doloresa Sircova, Ieva Viese, Spāre Vītola.

Šī izstāde ir daļa MA POST (Latvijas Mākslas akadēmijas) un mākslas centra Zuzeum sadarbības.