🧘🏻‍♀️🧘🏻 Aicinām jūs uz labdarības jogas nodarbībām Zuzeum!

Zuzeum uzsāk sadarbību ar Rotaract Riga International Club, piedāvājot apmeklētājiem mierīgu Vinyasa jogas nodarbību. Nodarbību, kurā miers satiekas ar labdarību. 

🧘🏻‍♂️ Pirmā nodarbība norisināsies trešdienā, 24. aprīli plkst. 19.00, Zuzeum Mazajā izstāžu zālē. 

Rotaract Riga International Club ir nepolitiska labdarības organizācija, kuru 1968. gadā dibināja Rotary International. Rotary biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē. 

Šī sadarbības projekta ietvaros visi ienākumi no jogas nodarbībām tiks ziedoti SOS bērnu ciematam Latvijā, atbalstot viņu iesāktos projektus un misiju nodrošināt mīlošas mājas katram bērnam. Vairāk info: https://www.sosbernuciemati.lv/

🟡 Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis jogā, vai tikai sāciet savu ceļu, organizētās Vinyasa nodarbības ir piemērotas visiem līmeņiem, tostarp iesācējiem.
🗣️ Nodarbību angļu valodā vadīs Ersins, medicīnas students 5. kursā no Vācijas. Viņš pasniedz jogas nodarbības kopš 2022. gada, un savās nodarbībās viņš ir iedvesmojies no Ashtanga un Vinyasa jogas veidiem.
🎟️ Pieteikties jogas nodarbībai iespējams šeit: https://fienta.com/charityyogazuzeum
Ierobežotās pieejamības dēļ aicinām nodrošināt vietu laicīgi.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.