🎥 Mākslas centrs Zuzeum un tekstgrupa “Orbīta” aicina skatītājus uz filmas “Motopoiesis” seansu!

📅 16. jūlijs, plkst. 18.00
📍Zuzeum The Ear, 3. stāvs
🎟️ Ieeja seansā ar iepriekšēju reģistrāciju, vietu skaits ierobežots.
Ja pirms vai pēc pasākuma vēlaties apmeklēt izstādi, ieejas biļete jāiegādājas atsevišķi zuzeum.com vai uz vietas Zuzeum biļešu kasē.
🗣️ Filma tiks demonstrēta latviešu un krievu valodā ar subtitriem angļu valodā. Filmas garums – 50 minūtes.

Izstādes “Grota tālu no jūras” ietvaros tekstgrupa Orbīta piedāvā baudīt īpašu filmas “Motopoiesis” seansu un tikšanos ar filmas autoriem. Filma ir veidota kā 12 dzejoļu krājums multimediālā formātā – kā konceptuālās uzstāšanās ieraksts. Dzejas performance “Motopoiesis” savā nosaukumā atsaucas uz inžnierzinātņu un filozofijas jēdzienu “autopoiesis” jeb “pašatjaunojošās sistēmas”. Četru dzejnieku – Semjona Haņina, Artūra Puntes, Sergeja Timofejeva un Vladimira Svetlova – balsis ar īpaši izveidota elektroniskā aprīkojuma palīdzību iekustina vairākus trokšņu mehānismus; radītās skaņas tālāk tiek apstrādātas ar dažādu audio efektu palīdzību. Tādējādi par noteicošo skaņas avotu kļūst pati dzejnieku lasītā dzeja – tās temps un autoru intonācija.

Seansa norises vieta ir mākslas centrs Zuzeum, Lāčplēša iela 101, telpa Zuzeum The Ear. Informējam, ka telpa atrodas ēkas 3. stāvā un tai nav piekļuves iespējas ar liftu.

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.