🖼️ Izzini mākslas centra Zuzeum aktuālās izstādes kopā ar mākslas mediatoru!

Mākslas centrs Zuzeum aicina izzināt aktuālās izstādes kopā ar mākslas mediatoriem, kuri iepazīstinās ar izstādītajiem mākslas darbiem un to autoriem.
Ekskursijas pielāgojamas dažādu auditoriju vajadzībām un interesēm, lai būtu saistošas gan pieredzējušiem mākslas pasaules pazinējiem, gan jaunpienācējiem. 

🔹 Mazajā izstāžu zālē skatāma vienmēr mainīgā gleznotāja Rūdolfa Piņņa (1902–1992) darbu izstāde “Es dzīvoju krāsās”. Izstādes kuratore Dace Lamberga.
🔹 Lielajā izstāžu zālē skatāma izstāde “Kur lai paslēpjās!”, kur eksponēti vairāk kā 350 padomju okupācijas gados tapuši Latvijas mākslinieku mākslas darbi no Zuzānu kolekcijas, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, privātajām kolekcijām, kā arī Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva materiāli. Izstādes kuratore Sandra Krastiņa.

📅 Tuvākās ekskursijas:

Piektdienās, plkst. 17.00
(19. un 26. aprīlī; 10. un 17. maijā)
❗️19. aprīlī – ekskursija krievu valodā, 17.00

🎟 Biļetes: 15 EUR
Studentiem un pensionāriem – 10 EUR
Zuzeum biedra kartes īpašniekiem – bezmaksas

Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.

Valodas: latviešu (iespējams pieteikt angļu vai krievu)

🎈 Tiem, kas vēlas izzināt mākslas centra aktuālās izstādes draugu, ģimenes vai kolēģu lokā, piedāvājam iespēju rezervēt individuālu ekskursiju ar mākslas mediatoru. 

hello@zuzeum.com vai +371 28385748

* Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas vai filmēšanas laikā.