Aicinām uz bērnu mākslas darbnīcām Zuzeum, dažādu vecumu bērniem. Nodarbības norisināsies pedagoga vadībā. Katru svētdienu nodarbības tematika mainīsies.

TUVĀKĀS NODARBĪBAS

🧑🏼‍🎨 Iedvesmojies no Zuzānu kolekcijā esošajiem mākslinieku darbiem un radi pats savu meistardarbu!
10. septembrī sāksies jauna radošo darbnīcu sezona, mākslas centra jaunākajiem apmeklētājiem, vecumā no 4 līdz 12 gadiem. 

Nodarbības tēma un darbnīcā izmantojamie materiāli mainīsies katru nedēļu. 

📅 SEPTEMBRIS:

Kāpēc mākslinieki kopē citu mākslinieku darbus?

Apmeklējot laikmetīgās mākslas muzejus, bieži rodas jautājumi par mākslas darbiem. Atbildes uz tiem palīdz pilnīgāk izzināt un saprast, ko mākslinieks ir centies pateikt ar šo darbu.

Piemēram, slavenais nīderlandiešu gleznotājs Pīters Pauls Rubenss nokopēja dažas no savām mīļākajām Ticiāna gleznām. Citu mākslinieku darbu kopēšana joprojām ir viens no galvenajiem tēlotājmākslas izglītības principiem.

Šīs svētdienas nodarbībā meklēsim atbildes uz jautājumu – kāpēc mākslinieki kopē citu mākslinieku darbus? – un paši kopēsim vienu no izstādē apskatāmajām gleznām.

🎨 Materiāli: papīrs, eļļas krītiņi, krāsainie zīmuļi, flomāsteri.

🟡 Svētdien, 24. septembrī, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🟡 Svētdien, 8. oktobrī, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🟡 Svētdien, 15. oktobrī, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🟡 Svētdien, 22. oktobrī, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🟡 Svētdien, 29. oktobrī, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem

BIĻETES & INFORMĀCIJA

Nodarbības biļete derīga vienam bērnam un vienam vecākam vai pavadonim. Vecāki nodarbības laikā aicināti uzkavēties Zuzeum kafejnīcā vai apmeklēt izstādi bez papildus maksas. Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.

Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā. Lūdzam ierasties piemērotā apģērbā, lai nodotos īstam gleznošanas priekam. Noderēs zeķes vai maiņas apavi.

Nodarbības ilgums – 1 stunda
Valoda: latviešu / krievu / angļu

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

🎈Vēlaties nosvinēt dzimšanas dienu vai rīkot privāto pasākumu bērniem? Sazinieties ar mums: kids@zuzeum.com