Aicinām uz bērnu mākslas darbnīcām Zuzeum, dažādu vecumu bērniem. Nodarbības norisināsies pedagoga vadībā. Nodarbības tēma un darbnīcā izmantojamie materiāli mainīsies katru svētdienu. 

TUVĀKĀS NODARBĪBAS

📅 Aprīlis:

🌸 Svētdien, 21. aprīlī , plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🧑🏼‍🎨 ĢIMENES SKULPTŪRA
Kas īsti ir skulptūra? Skulptūra ir no cieta materiāla – akmens, koka, māla vai jebkura cita materiāla, ko mākslinieks vēlas izmantot, – veidots apjomīgs tēlotājmākslas darbs. Šajā nodarbībā no dažādu krāsu modelēšanas māla bērni skulptūrās atveidos savu ģimeni.
🎨 Materiāli: stieple, alumīnija folija, modelēšanas masa

🌸 Svētdien, 28. aprīlī , plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🧑🏼‍🎨 LĪNIJA, KRĀSA, FORMA
Mākslinieks Rūdolfs Pinnis Latvijas mākslas ainā izceļas ar sev raksturīgo košo krāsu kolorītu gan ainavā, gan klusajā dabā. 1929. gada maijā mākslinieks nokļuva pasaules mākslas centrā – Parīzē, kur pavadīja 10 gadus. Tur viņš dibināja gan personīgas draudzības, gan profesionālas attiecības ar Eiropas sabiedrībā ievērojamām personībām: režisoriem, māksliniekiem, rakstniekiem un citiem.
Šīs svētdienas nodarbībā bērni radīs lielformāta kompozīcijas, iedvesmojoties no Rūdolfa Piņņa darbiem. Izmantosim māksliniekam raksturīgo krāsu paleti un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus, lai radītu savus mākslas darbus.
🎨 Materiāli: papīrs, pasteļkrītiņi, matu laka, akrila flomāsteri, līmplēve. 

📅 Maijs:

☀️ Svētdien, 12. maijā, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
☀️ Svētdien, 19. maijā, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
☀️ Svētdien, 26. maijā, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem

🎟️ BIĻETES & INFORMĀCIJA

Nodarbības biļete derīga vienam bērnam un vienam vecākam vai pavadonim. Vecāki nodarbības laikā aicināti uzkavēties Zuzeum kafejnīcā vai apmeklēt izstādi bez papildus maksas. Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.

Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā. Lūdzam ierasties piemērotā apģērbā, lai nodotos īstam gleznošanas priekam. Noderēs zeķes vai maiņas apavi.

⏳ Nodarbības ilgums – 1 stunda
🗣️ Valoda: latviešu / krievu / angļu

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

🎈Vēlaties nosvinēt dzimšanas dienu vai rīkot privāto pasākumu bērniem? Sazinieties ar mums: kids@zuzeum.com