Aicinām uz bērnu mākslas darbnīcām Zuzeum dažādu vecumu bērniem. Nodarbības norisināsies pedagoga vadībā. Nodarbības tēma un darbnīcā izmantojamie materiāli mainīsies katru svētdienu. 

TUVĀKĀS NODARBĪBAS

Šīs vasaras garumā nodarbībās pētīsim tādas tēmas kā cilvēks, ainava, arhitektūra un, protams, laikmetīgā māksla.

📅 Jūlijs:

🔸 Svētdien, 14. jūlijā, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🧑🏼‍🎨 READY–MADE
Mākslinieks, liepājnieks Visvaldis Ziediņš strādājis ļoti dažādās tehnikās – asamblāža, kolāža, objet trouvé, arte povera, ready–made, kinētiskie mākslas darbi. Ziediņš savā daiļradē ir nemitīgā attīstībā, radot dažādus tehnoloģiskus eksperimentus. 

Jūlija pirmajā nodarbībā strādāsim ready–made tehnikā – veidosim oriģinālu mākslas darbu, izmantojot jau gatavus objektus.

🎨 Materiāli: pamatkrāsas, stieple, līme, karstā līme, līmlente, dažādi sadzīves materiāli vai to detaļas.

🔸 Svētdien, 21. jūlijā, plkst. 11.00 nodarbība 4–12 gadus veciem bērniem
🧑🏼‍🎨 MEDALJONS
2022. gada pavasarī mākslas stacija Dubulti piedāvāja iespēju klātienē iepazīt Tomasa Hiršhorna “empīrisko” mākslu. Kā mākslinieks viņš debitēja 80. gados Parīzē, kurp pārcēlās, lai piedalītos slavenajā mākslas grupā “Grapus”.

Šajā nodarbībā izpētīsim izstādē “STRAIGHT, NO CHASER” apskatāmo Tomasa Hiršhorna darbu “Māksla=Patvērums-Medaljons (suvenīrs)”. Šo darbu sērija veidota kā godinājums Simonai Veilai (1909–1943) – ģeniālai, radikālai un vienreizējai franču filozofei.

Izmantojot pieejamos materiālus, bērni radīs paši savu medaljonu.

🎨 Materiāli: kartons, žurnālu un avīžu atgriezumi, līme, līmlente, lodīšu pildspalvas un flomasteri.

🎟️ BIĻETES & INFORMĀCIJA

Nodarbības biļete derīga vienam bērnam un vienam vecākam vai pavadonim. Vecāki nodarbības laikā aicināti uzkavēties Zuzeum kafejnīcā vai apmeklēt izstādi bez papildus maksas. Biļetes jāiegādājas tiešaistē Zuzeum.com. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.

Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā. Lūdzam ierasties piemērotā apģērbā, lai nodotos īstam gleznošanas priekam. Noderēs zeķes vai maiņas apavi.

⏳ Nodarbības ilgums – 1 stunda
🗣️ Valoda: latviešu / krievu / angļu

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

🎈Vēlaties nosvinēt dzimšanas dienu vai rīkot privātu pasākumu bērniem? Sazinieties ar mums: kids@zuzeum.com